Головна » Новини » У Рівному змагалися АТОвці

У Рівному змагалися АТОвці

Цими вихідними на рівненському стадіоні «Авангард» у спортивному двобої зійшлися футбольні команди учасників АТО з Рівного та Львова.

Календарний матч відбувся під егідою федерації Футболу України в межах Чемпіонату учасників АТО та закінчився нічиєю 0:0.

Хоч вільних місць на трибунах було чимало, підтримати своїх футболістів зібралися декілька десятків родин діючих та колишніх військовослужбовців Збройних Сил України.

Перед початком гри тренер рівненської команди «Рівне АТО» майор ЗС України Олександр Жур представив учасників гри та наголосив, що вікова категорія учасників протистояння складатиме від 20 до 42 років.

Попередня зустріч між цими командами закінчилася з рахунком 0:0.

Натомість, головний тренер команди «Легіон АТО» Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Василь Дзяма зазначив, що незважаючи на ще одну нічию, між цими командами результатами він задоволений. За словами офіцера з кожним роком формат проведення футбольних двобоїв розширюється, збільшується кількість команд та їх учасників.

Окрім цього, одним із важливих завдань даного чемпіонату являється реабілітація воїнів АТО. Ця ідея хороша, адже багато діючих та колишніх військовослужбовців  ще більше здружилися, мають чудову нагоду побачитися, підтримувати один-одного.

“Рівненська команда – це сильні суперники. Впродовж трьох років ми постійно граємо з ними на рівних. Незважаючи на всі зусилля з обох боків в сьогоднішніх зустрічі знову перемогла «дружба»“, – зазначив ВасильДзяма.

Згідно календарного плану Міністерства молоді та спорту України з квітня по вересень проводяться ігри у два кола в Західному регіоні. Всього 9 команд: 8 зустрічей на своєму полі та 8 в гостях. Фінальні ігри відбудуться вже у Києві з 8 по 12 жовтня.

 

Повідомляє Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар