Головна » Новини » Депутати просять наполегливіше відстоювати національні інтереси в питаннях історичної пам’яті
????????????????????????????????????

Депутати просять наполегливіше відстоювати національні інтереси в питаннях історичної пам’яті

Під час засідання чергової сесії обласної ради депутати підтримали ініціативу свого колеги Олександра Савчука щодо резолюції та вимог круглого столу «Волинь-43», засідання котрого відбулося нещодавно у Луцьку.

Депутати просять Президента внести зміни до українського законодавства відповідно до пропозицій круглого столу. Зокрема наполегливіше відстоювати національні інтереси в питаннях історичної пам’яті, засудити політику колонізації, пацифікації та асиміляції українців, яку вела Річ Посполита в міжвоєнний і воєнний періоди. Також вимагають законодавчо закріпити кримінальну відповідальність за публічне заперечення злочинів польських окупантів та Армії Крайової на історико-етнічній території України. Окрім того, зважаючи на історичну правду, внести зміни до Закону України «Про правонаступництво України» та Конституції України, де визнати що Україна є правонаступником Держав, які існували на цій території впродовж тисячоліть.

«Це дасть змогу світовій спільноті усвідомити, що українці та їх предки не вели загарбницьких війн, а протягом тисячоліть боролися із загарбниками на своїй історичній Землі за свою волю та свободу. Лише тверда та принципова позиція української влади гарантує захист українських інтересів і припинення подальшої ескалації українофобських настроїв у Росії, Польщі та Угорщині», – зазначив під час виступу голова фракції ВО «Свобода» Олександр Савчук.


Актуально

Рівненщина закарбувала свої символи у мандрівній книзі

Вихованці Палацу дітей та молоді розмалювали дві сторінки мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей». Вони зобразили …

Залишити коментар