Головна » Новини » У Рівному проведуть акцію “Лабіринт можливостей”

У Рівному проведуть акцію “Лабіринт можливостей”

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня у Рівному буде створений «Лабіринт можливостей».

Таким чином у Міністерстві соціальної політики України хочуть підвищити рівень обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми.

Про це зазначалось під час скайп-конференції за участю представників Мінсоцполітики та керівництва Рівненської ОДА.

«Форма сучасного рабства та порушення прав людини – торгівля людьми. Від цього потерпають чоловіки, жінки та діти. На превеликий жаль, ця проблема не втрачає актуальності для жодної країни світу. Адже маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.


«Лабіринт можливостей» – це своєрідний сучасний квест, до якого зможуть долучитися усі охочі. Захід відбудеться у Рівному на майдані Незалежності. Конструкцію лабіринту створять за допомогою 254 коробок, з’єднаних між собою. Учасникам конкурсу будуть ставити питання і, залежно від відповідей, рухатимуться у відповідному напрямку лабіринтом. А на фініші їм детально розповідатимуть про те, як все ж не втрапити у пастку і правила безпечних подорожей.

Інформує сайт РОДА


Актуально

На Поліссі будують багатофункціональний спорткомплекс

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий …

Залишити коментар