Головна » Новини » За добу виявлено 80 порушень правил пасажирських перевезень

За добу виявлено 80 порушень правил пасажирських перевезень

Про це 23 липня повідомив заступник Голови Нацполіції, керівник патрульної поліції Олександр Фацевич. У державі тривають превентивні заходи під умовною назвою «Перевізник».

Олександр Фацевич розповів, що на території держави розпочали роботу спільні мобільні групи з виявлення та документування порушень в сфері пасажирських перевезень. До їхнього складу увійшли працівники відділів безпеки дорожнього руху патрульної поліції та територіальних підрозділів Укртрансбезпеки.

«Упродовж доби забезпечено роботу тридцяти трьох таких спільних мобільних груп. Вже перевірено більше 200 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. У результаті складено 87 адміністративних матеріалів», – розповів заступник Голови Нацполіції.

Cеред порушень у перевізників – керування без необхідних документів, керування автобусами, які мають технічні несправності та не пройшли обов’язковий технічний контроль, порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху.

Олександр Фацевич додав, що станом на 18-ту годину 23 липня вже перевірено більше 2,1 тисячі автомобілів. Виявлено більше 300 порушень законодавства з боку перевізників. Зокрема, – близько 80 транспортних засобів з технічними несправностями.

Заступник Голови Нацполіції також розповів, що на сьогодні збільшено кількість нарядів на дорогах. Наразі безпеку дорожнього руху забезпечують більше 500 нарядів поліції – на дорогах національного, міжнародного та регіонального значення, зокрема, й у сільській місцевості.

«Перевірки триватимуть і далі. Наша мета – зменшити травматизм під час курортного сезону та забезпечити безпеку громадян на дорогах», – зазначив Олександр Фацевич.

Інформує Департамент комунікації Національної поліції України


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар