Головна » Новини » Культура » Учні Харвата презентували справжній Звіриний БУМ! (Фото)

Учні Харвата презентували справжній Звіриний БУМ! (Фото)

Нова виставка випускників фотошколи Олександра Харвата “У фарватері істин” присвячена “хвостатим, крилатим та косолапим” мешканцям Рівненського Зоопарку. Світлини створені таким чином, щоб створити атмосферу дикої природи, стверджує Олександр Харват.


Група з фотографів-випускників віком від 12 до 30 відображає міські пейзажі через об’єктив фотокамер. Поїздка до зоопарку не була випадковою. За словами Олександра, під час зйомки тварин фотограф змушений працювати з різною фокусную відстанню та враховувати певну специфіку роботи зі світом природи. Виставка також була пізнавальною як для учнів, так і для вчителя, а її мета – популяризувати місцевий зоопарк та привернути увагу громадськості до тваринного світу нашого міста.


Учениця фотошколи Харвата Анастасія Безугла розповідає, що при роботі з тваринами фотограф сиає повністю залежним від них, адже не можливо передбачити, коли трапиться нагода зловити найкращий кадр і потрібно бути терплячим, спостерігаючи за жителями зоопарку.


Ознайомитися із “хвостатими” мешканцями міста рівняни можуть на цокольному поверсі торгового центру “Злата Плаза” (біля книгарні “Буква”)

Дарина АНТОНЮК

 


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар