Головна » Новини » Благодійність » Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей» для лікарських амбулаторій .  Серед отриманого обладнання серверне та мережеве обладнання, частина ноутбуків та іншої комп’ютерної техніки, яку згодом розподілять серед амбулаторій.

Про це повідомив керівник групи консультаційної підтримки проекту на Рівненщині Сергій Рибачок:

Отримуємо першу партію комп‘ютерного та серверного обладнання закупленого в рамках проекту Світового банку для лікарень та амбулаторій Рівненщини. Всього очікуємо 320 ноутбуків, 260 БФП, 5 серверів, обладнання для кондиціонування Центру обробки даних, мережеве обладнання та багато іншого. За допомогою цього обладнання має бути введено в дію медичний реєстр пацієнтів з хворобами системи кроообігу, який об‘єднає в єдину мережу Серцево-судинний центр, районні та міські лікарні Рівненщини і лікарські амбулаторії. Проект Світового банку в дії!
#СвідкамЗради – обладнання буде розподілено між закладами після отримання всіх поставок і підписання Розпорядження про розподіл.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар