Головна » Новини » Кримінал » Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн     

Органи прокуратури Рівненської області у суді відстояли законну позицію щодо повернення до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення земельної ділянки загальною площею понад 3 га,  вартістю 15 млн грн.

Зазначена земельна ділянка, яка розташована на території м. Дубровиця, була передана в 2015 році органом місцевого самоврядування у користування (оренду) суб’єкту господарювання. Разом з тим, після того, як обставини, що надавали право орендарю на отримання земельної ділянки на умовах оренди відпали, останній свого обов’язку щодо її повернення законному власнику не виконав.

З метою захисту майнових інтересів держави Сарненська місцева прокуратура пред’явила до господарського суду Рівненської області  відповідний позов про розірвання договору оренди та повернення державі в особі Дубровицької міської ради належної їй дороговартісної землі.

Рішенням суду позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено у повному обсязі.

Відтак, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненщини припинено незаконне користування землею вартістю 15 млн грн та її повернуто державі.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар