Головна » Новини » Культура » До Рівного летить птах гармонії та свободи! Перший мурал починає оживати! (ФОТО)

До Рівного летить птах гармонії та свободи! Перший мурал починає оживати! (ФОТО)

Перший мурал уже почали малювати на фасаді дев’ятиповерхівки по вулиці Міцкевича 9 у Рівному.

Величезного птаха, що “розчиняється у геометричних силуетах міста” зобразять у рамках проекту «The Street Walls». При виборі малюнку основну увагу звертали на його гармонійність та смислову наповненість, а також врахували думку мешканців будинку.

Авторами муралу стали митці з Рівного та Львова Віктор Челяда і Тарас Довгалюк. Автори малюнку розповідають про свій задум: “Ми вирішили торкнутися теми свободи. Як символ вільної думки і вибору дій обрали образ птаха…місто». Цей малюнок про міське середовище та істот, що його населяють. Про взаємопов`язаність людей, тварин та предметів. Про компроміс, що повинен бути присутній у подібних просторах. Інакше конфлікти будуть знищувати усіх і все. Гармонія та свобода – основні означення цього стінопису”.

На фінансування проекту з міського бюджету виділили 70 тис. гривень, решту суми надали меценати. Організатори створення муралу “Моє місто” Платформа взаємодії “Простір” у співпраці з компанією Inter-Beton Bud запевняють, що цей мурал – це лише перший крок на шляху до розбудови креативного та затишного міста.

Дарина АНТОНЮК


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар