Головна » Новини » Здоров'я » Справу Думановського знову перенесли!

Справу Думановського знову перенесли!

Судове засідання над колишнім завідувачем планової хірургії обласної дитячої лікарні Костянтином Думановським, якого звинувачують у смерті 5-річного хлопчика Миколи Антонюка, відклали до 25 липня.
На розгляді справи, який відбувся 17 липня о 14:30 прокуратура зачитала висновки медичної експертизи, які декілька тижнів тому надійшли з Харкова. Адвокат сім’ї потерпілих Ярослав Коноплястий стверджує, що дані експертизи є суперечливими і потребують роз’яснення від голови харківської медичної комісії. Обидві сторони погодилися зробити у засіданні перерву, щоб адвокат родини Антонюків підготував нове клопотання для подальшого розгляду справи.
Нагадаємо, 5-річний Микола Антонюк помер 3 листопада 2015 року у відділенні планової хірургії обласної дитячої лікарні. Хлопчик прибув туди зі скаргами на біль у животі та високу температуру. У лікарні Миколі діагностували гострий апендицит, а стан був оцінений середньої тяжкості.
Батьки у смерті сина звинувачують лікарів. За словами бабусі, Анни Степанюк, при огляді дитини Костянтин Думановський спростував попередній діагноз і коли пацієнту стало гірше, лікар так і не прийшов у палату, а призначив дитині через медсестру анальгін із димедролом. Лікар з’явився до палати близько 7-ої ранку, проте після шестигодинної боротьби за життя дитини, врятувати хлопчика не змогли. Медики пояснили, що Микола помер від звичайного ГРВІ, проте дані експертизи вказали, що справжньою причиною є хвороба Крона – хронічне захворювання шлунково-кишкового тракту запального характеру. Батьки хлопчика також звинувачують лікаря у забороні для дитини вживати воду. Бабуся каже, що останнє про що попросив хлопчик – це ковток води. Проте за даними експертизи так і не зрозуміло чи вплинуло це на стан потерпілого.
Поки адвокат потерпілих складає нове клопотання, а слідчі чекають на роз’яснення судмедекспертизи із Харкова, передбачити розв’язку справи не можливо. Нове засідання відбудеться 25 липня о 14:30.

 

Дарина АНТОНЮК

Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар