Головна » Новини » Економіка » Більше пів тисячі пацієнтів прооперували в рівненському серцево-судинному центр (ФОТО)і

Більше пів тисячі пацієнтів прооперували в рівненському серцево-судинному центр (ФОТО)і

Більше пів тисячі операцій за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, що відкрився в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Усі операції проводилися на ангіографічному обладнанні, що було закуплене в межах реалізації проекту.

За словами головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Івана Зими одним з найбільш затребуваних відділень лікарні стало відділення інвенційної радіології де встановлений ангіограф, та куди звертаються хворі не лише Рівненщини, але й інших областей України.

  • Аналізуючи підсумки роботи колективу Рівненської обласної лікарні за це півріччя, з приємністю можна констатувати, що завдяки проекту Світового банку нам вдалося суттєво збільшити кількість як екстрених так і планових операцій у відділенні інвенційної радіології, де запрацював серцево-судинний центр. У ньому функціонує сучасний ангіограф, за державні та кошти Світового банку закуплені розхідні матеріали для операцій на судинах і серці. А збільшення кількості операцій, це збільшення кількості врятованих життів, – зазначає Іван Зима.

Головний лікар обласної лікарні розповідає, що наразі чимало пацієнтів приїздять не лише з  районів Рівненщини, але й із сусідніх областей. Зокрема, Тернопільщини, Житомирщини та Волині.

  • Раніше, через відсутність ангіографа, ми змушені були направляти своїх пацієнтів до сусідніх областей. Але зараз ситуація змінилася на протилежну. Тепер пацієнтів, яким потрібне операційне втручання привозять із сусідніх областей до нас, – ділиться Іван Ярославович.

У свою чергу керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок зазначає, що пів тисячі прооперованих пацієнтів у серцево-судинному центрі – це той показник, який реально демонструє ефективність реалізації проекту в нашій області.

  • Сьогодні ми вийшли на той рівень, коли можемо говорити про реальну, практичну користь від реалізації проекту. Адже пів тисячі прооперованих пацієнтів, це пів тисячі врятованих життів, це реальний показник ефективності реалізації нашого проекту, – зазначає Сергій Рибачок.

Разом з цим він наголосив, що наразі група впровадження проекту активно працює над відкриттям аналогічного серцево-судинного центру в Сарнах.

Завжди відкриті до співпраці,

Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області

Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу:rivnegus@gmail.com.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар