Головна » Новини » Культура » «Zалізний тато» Дмитро Савченко побував у Рівному (ФОТО)

«Zалізний тато» Дмитро Савченко побував у Рівному (ФОТО)

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді  відбулася зустріч-діалог з Дмитром Савченком та презентація книжкових проектів видавництва «Zалізний тато». Модератор Володимир Шаховський представив Дмитра як письменника, публіциста, засновника видавництва, громадського діяча та філософа-футуриста. В 2004 році він був несправедливо засуджений на 10 років за статтею «тероризм».

Звільнившись активно поринув у суспільне життя, працює радіоведучим, бере участь в АТО як військовий журналіст. Дмитро Савченко презентував інтелектуальну літературу, яка змушує осмислювати та змінювати  усталену систему поглядів, що вийшли друком в видавництві «Zалізний тато». Серед них авторські видання  «Заколот» та «Бешкет», книга Володимира Сікевича «1918: Донецький бліцкриг», Івана Семесюка «Нема чим робить», Дмитра Корчинського «Естетика жебрацтва» та інші. Книга Дмитра Савченка «Заколот» є збіркою оповідань, есеїв не пов’язаних між собою однією тематичною лінією. Вона висвітлює теперішні реалії: війну, революцію та її чинники, гібридні конфлікти на теренах України, які змодельовані Росією, відтворює фрагменти життя автора. Інші оповідання є спогадами про політичне насильство в кінці 90-х років.

Окрім того, у зміст вкраплені атональні поезії, а описи реалій межують з літературною метафорою. Під час спілкування Дмитро розповів про причини та обставини написання книги та продекламував власний вірш, присвячений політичному в’язню, нашому земляку Миколі Карп’юку. Зустріч відбулася в формі діалогу та обміну думками, де кожен охочий міг задати автору запитання та почути цікаві факти з його життя.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар