Головна » Новини » Економіка » Рівняни віддали зі своїх доходів майже 2 мільйони гривень цього року

Рівняни віддали зі своїх доходів майже 2 мільйони гривень цього року

На Рівненщині  надходження з ПДФО склали майже 2 млрд. гривень

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що надходження податку на доходи фізичних осіб за перше півріччя  2018 склали 1 991 млн. грн. що на 27 відсотків перевищує надходження минулого року. Місцеві громади отримали 1376,5 млн. грн., державний бюджет країни поповнився на 614 млн.  грн.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: – «Надходження ПДФО  до бюджету зростають завдяки прозорому адмініструванню податків, вжиттю заходів щодо легалізації трудових відносин, активній роботі із суб’єктами господарювання щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, ефективному контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати не рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.»

Завдяки запровадженій керівництвом держави реформи децентралізації влади, територіальні громади мають змогу використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження проектів розвитку регіону.

ГУ ДФС у Рівненській області


Актуально

Перебігав дорогу і опинився під колесами машини

Близько 19 години 44-річний житель Здолбунова, керуючи автомобілем «Renault Kangoo», на вулиці Шевченка  здійснив наїзд …

Залишити коментар