Головна » Новини » Рівненські ветерани у призерах легкоатлетичних змагань

Рівненські ветерани у призерах легкоатлетичних змагань

Нещодавно в Дніпрі завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання проводилися на стадіоні «Трудові резерви». Головної метою легкоатлетичних перегонів стало визначення найкращих спортсменів-ветеранів для участі у Чемпіонаті світу з легкої атлетики. Міжнародні змагання проходитимуть у місті Малага (Іспанія) протягом 4-16 вересня 2018 року.

Рівненську область на цих змаганнях представляли одразу чотири спортсмени. Всі вони повернулися додому з нагородами. Зокрема, Іван Давидюк в своїй віковій категорії 60-64 років здобув золото в метанні молота та ваги (9 кг), а також бронзу в метанні диска. Андрій Шевчук серед спортсменів віком 40-44 роки двічі приходив до фінішу третім в бігу на дистанції 400 та 800 метрів. Валерій Нестеренко у віковій категорії 70-74 роки також був третім в бігу на 400 метрів. Тетяна Остапчук перемогла у метанні списа серед спортсменок віком 35-39 років і посіла третє місце в загальному рейтингу.