Головна » Новини » Благодійність » Костопільська Ванілька шукає подорожніх до Пітера (ФОТО)

Костопільська Ванілька шукає подорожніх до Пітера (ФОТО)

Історія цієї милої собачки, яку назвали Ванількою, не залишить байдужим жодної людини. Її більше місяця тому знайшли у полі місцеві жителі в Костопільському районі. Звідки вони там взялася ніхто не знає, але зважаючи на те, в якому стані була собака – бідувала вона там вже не перший день.

Про те, що собака знаходиться в полі селяни повідомили костопільську зоозахисницю та волонтерку Оксану Василець. Жінка створила у Костополі притулок для тварин, яким і опікується самотужки. Вона одразу виїхала на таксі у поле, де знайшла знесилену собаку.

Опубліковано Оксаною Василець Понеділок, 9 липня 2018 р.

Жінка назвала собаку Ванількою. Тварина була у жахливому стані – пересувалася лише на трьох лапах, тягнучи за собою задню хвору кінцівку. Вся шерсть була зкуйовджена, а тіло рясно вкрито кліщами та реп’яхами. Оксана надала тваринці першу допомогу – повиймала кліщів, обробила ранки, підстригла, помила та нагодувала.

Ванілька спочатку була налаштована дещо насторожено, але згодом звикла до нових сусідів. А їх у Оксани багацько – 27 собак і ще багато котів. Жінка зробила собаці рентген і відвела до ветеринара:

Сьогодні передала собачку і рентген на Рівне. Ветеринар Стариков оглянув, на жаль, нічого вже не виправити, Ванилька не зможе згинати одну задню лапку.Операцію робити не має сенсу. В лапці чогось немає, вибачте, я не запам’ятовую точно назви. І по тазостегнових суглобах теж не все в порядку. Є ймовірність, що вона такою народилася. Ванілька буде бігати, жити повноцінним життям, але на трьох лапках, а четверта для краси , ще вона на неї впирається, свербить нею.
Більше не хропе, як трактор, була застужена. Думаю, коли очі прокапали, стане ще краще дихати.

 

Ванілька зараз перебуває у Костополі. Але Оксана шукає для неї нових господарів:

Хто готовий удочерити таку собачку, пишіть або телефонуйте 0982068591
Допомога в перевезенні по Україні. Ванілька молода, спокійна, дуже красива, вага 3800 кг, менше кицьки. Звичайно ж, тільки для проживання в будинку або квартирі, на подушки. 

Поки що забрати Ванильку зголосилися  люди з Пітера (РОСІЯ). Але як туди доставити собаку Оксана не знає. Тому просить допомогти тих, хто подорожуватиме найближчим часом до Пітера взяти із собою Ванільку, аби передати її новим господарям.

Або ж знайдуться охочі в Україні стати щасливими власниками та друзями маленькій Ванільці. Вона направду того варта.

Тим, хто хоче і може фінансового допомогти притулку Оксани Василець просимо перерахувати кошти на карточки:

КАРТКА ПРИВАТ-БАНКУ НА ГРІВНЬІ 4149 4978 7118 8746
КАРТКА ПРИВАТ-БАНКУ НА РУБЛІ 4149 4978 7118 8498
КАРТКА ПРИВАТ-БАНКУ НА ДОЛЛАРЬІ 4149 4978 7123 7782
КАРТКА ПРИВАТ-БАНКУ НА ЄВРО 4149 4978 7123 7790


Актуально

Рівненські лікарі зможуть укласти більше декларацій з пацієнтами

Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік …

Залишити коментар