Головна » Проекти » Persona Grata » Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Черговим гостем програми “Persona Grata” став Олег Червонюк – власник Рівненського льонокомбінату (ТМ “Льонокомбінат”, ТМ “Goldi”). У нього ми дізналися про  сім’ю, доньчині мрії та політичні ненависті.

-( Ведуча) Перш за все хочу привітати вас із запуском нового проекту “Goldi Jeans”. Які враження? Що ви при цьому відчуваєте?

– (Олег) Відчуття, що потрібно багато працювати, які тут враження. Звичайно, дійсно приємно, що ми сьогодні досягли такого рівня, що можемо виробляти джинси і, найголовніше, що в нас є обладнання та можливості це робити. В нас є гарні шанси завоювати частину ринку.

– (В) Звідки взагалі взялася ідея назви “Goldi”?

– (О) Це перші літери імен моєї родини: Галина, Оля і Діма. Тому, це – “Goldi”

– (В) Що означає роль сім’ї у вашому житті? Як часто ви бачитесь зі своєю сім’єю?

– (О) Кожен тиждень однозначно бачусь. Це бувають періоди, коли ми разом їздимо й на виставки й у відрядження. Тому що, по великому рахунку, я теж не можу сказати, що я проживаю в місті Рівне. Більше часу я знаходжусь закордоном, для того, щоб купувати обладнання, купувати сировину, привозити нові технології. І часто в таких відрядженнях я не тільки зі своєю дружиною. Ось, раніше із сином своїм був та з донькою. Це реально сімейний бізнес, ми працюємо родиною.

– (В) Щодо вашого сина. Наскільки я знаю саме він був ініціатором “Goldi Jeans” ?

– (О) Так, він починав цей проект, але не багато встиг зробити. Зробив проект розташування обладнання на підприємстві. І зробивши цей проект на наступний день розбився.

– (В) Чи можна сказати, що ви втілили його мрію в життя реалізувавши цей проект?

– (О) Я не думаю, що це була його така мрія. Але одна з мрій, однозначно. Насправді, думаю, що в нього були гарні плани і гарні перспективи, але так склалося життя.

– (В) Ваше підприємство запустило нові очисні споруди, так?

– (О) Так, в нас були очисні споруди, які належали Льонокомбінату. Це англійська компанія їх поставила і ми ним користувалися. Але час проходить і це і втома металу і технічні моменти, які сьогодні є набагато кращі. Відповідно, ми взяли обладнання одного з кращих світових брендів і встановили нові, щоб не мати ніяких проблем з цим.

– (В) Взагалі є така ідея, що за допомогою цих очисних споруд ви змогли б очистити Рівне, але чомусь це вдається. В чому проблема?

– (О) Ні, насправді за допомогою цих споруд не можна очистити стічні міські води, але можна збудувати такі споруди, які були колись. Можна було б збудувати за тією ж схемою: поєднати очистку води з Льонокомбінату, з очисткою міської води.

– (В) То ви вже думали про це?

– (О) Я думав, навіть були ідеї як це зробити. Це можна зробити. Але сьогодні наскільки є, так би мовити, політична воля міста…

– (В) Ви говорили з мером про це?

– (О) Я говорив. Але для цього потрібне розуміння, що хтось, щось хоче робити в цьому місті. Якщо цього розуміння немає, або його недостатньо, то звичайно важко щось робити. Звичайний приклад наведу: на Льонокомбінаті сьогодні працює 700 чоловік, ми виготовляємо продукцію. Але, продукція, яка виготовляється на Льонокомбінаті сьогодні реалізовується тільки в місті Рівне, Рівненській області, тільки на території Льонокомбінату. І скільки ми не зверталися в допомозі, щоб в якийсь спосіб зробити торгівельний центр Льонокомбінату в центрі Рівного, або навіть магазин – на це жодної реакції міського голови, нуль реакції. Окей, місто хоче отримувати податки, хоче, щоб рівняни працювали, але збувати свою продукцію де завгодно тільки не в місті Рівне.

– (В) Щодо ваших політичних поглядів. Які вони щодо цього всього?

– (О)Які можуть бути політичні погляди? В нас немає політики в Україні: ні внутрішньої, ні зовнішньої. Тому що, на мій погляд, політика – це інструмент, який повинен розвивати націю. В який спосіб можна розвивати націю ? Розвивати економіку. А розвивати економіку – це будувати нові заводи та фабрики. В нас сьогодні ніхто не займається ні заводами, ні фабриками.

Більше дивіться у відео:

#”Persona Grata” – ексклюзивні інтерв’ю успішних рівнян


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар