Головна » Новини » Понад 600 боєприпасів знищено поблизу Сарн (ВІДЕО)

Понад 600 боєприпасів знищено поблизу Сарн (ВІДЕО)

15 липня рівненські піротехніки завершили розмінування місцевості «Лиса гора», що на Сарненщині.

На території більш ніж 2,5 га виявлено та знищено у спеціально відведеному місці понад 600 боєприпасів часів Другої світової війни. Серед яких: 15 авіаційних бомб, артилерійські снаряди різних калібрів та набої до зброї.

Усі вибухонебезпечні предмети були у бойовому стані та несли загрозу для мешканців навколишніх населених пунктів.

Очищено! Сьогодні рівненськими піротехніками завершено роботи по остаточному розмінуванню місцевості «Лиса гора», що на Сарненщині. Нашими піротехніками на території більш ніж 2.5 га виявлено та знищено у спеціально відведеному місці понад 600(!) боєприпасів часів минулої війни. Серед яких: 15 авіаційних бомб, артилерійські снаряди різних калібрів та набої до зброї. Усі вибухонебезпечні предмети були у бойовому стані та несли реальну загрозу для мешканців поблизу розташованих населених пунктів. Дякую особовому складу групи піротехнічних робіт обласного управління ДСНС за чітко виконане бойове завдання. А як це було пропонуємо переглянути у короткому відеоролику.

Опубліковано Сергієм Круком Субота, 14 липня 2018 р.

 


Актуально

Рівненщина закарбувала свої символи у мандрівній книзі

Вихованці Палацу дітей та молоді розмалювали дві сторінки мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей». Вони зобразили …

Залишити коментар