Головна » Новини » Здоров'я » Компанія Philips постачатиме ультразвукові сканери для районних лікарень Рівненщини

Компанія Philips постачатиме ультразвукові сканери для районних лікарень Рівненщини

Відповідну угоду про закупівлю 19 спеціалізованих кардіоваскулярних ультразвукових сканерів в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» підписали в обласному управлінні охорони здоров’я. Відтак вже за 3 місяці компанія Philips (Нідерланди) має поставити сканери до кардіологічних відділень районних лікарень області.

За словами керівника групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергія Рибачка в рамках реалізації проекту Світового банку був оголошений тендер на закупівлю більш майже ста одиниць діагностичного обладнання для районних лікарень Рівненщини. Серед іншого було заплановане і придбання ультразвукових сканерів.
“Нашим проектом передбачається закупівля медичного обладнання для кардіологічних відділень районних лікарень області. Це кардіоваскулярні сканери, електрокардіографи, дифібрилятори-монітори, обладнання для проведення тредміл-тесту та інше. Декілька днів тому ми підписали угоду на поставку апаратів для експрес-визначення тропоніну. А зараз підписуємо угоду на постачання ультрозвукових кардіоваскулярних сканерів. Це прямий контракт безпосередньо з іноземним виробником і завдяки цьому нам вдалось отримати дуже привабливу ціну за обладнання та суттєво зекономити кошти”, – розповідає Сергій Рибачок.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар