Головна » Новини » Благодійність » У Рівному презентуватимуть дитячу Біблію для слабозорих

У Рівному презентуватимуть дитячу Біблію для слабозорих

Що може бути прекраснішим за ці два дива! Маля розпочинає свій життєвий шлях із безлічі запитань. Воно ними засипає батьків, як тільки-но починає говорити. Але чому ж мовчить та малеча, якій не дано щастя бачити красу  довкілля? Чим прикрасити їхнє життя? Як подолати  смуток тих, хто обділений радістю світобачення? Як допомогти дитині, яка незряча або має послаблений зір, бути в суспільстві повноцінною людиною і знаходити відповіді на свої постійні «чому»?

Цьому допоможе один із проектів – вихід у світ Книги «Біблія для дітей . Заплющ очі . Дивись серцем».

Презентація цієї Книги відбудеться 16 липня о 12.00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, пл. Короленка, 6),  де також будуть висвітленні проблеми дітей та дорослих із порушенням зору. Як то –  питання про актуальність забезпечення маленьких громадян України дитячими книжками, надрукованими  шрифтом Брайля . Адже сьогодні в нашій держави мешкає багато юних читачів, які з нетерпінням чекають на вихід книг, що пронесуть їм насолоду та втіху.

Наш Учитель Ісус Христос сказав: «Просіть – і буде вам дано, шукайте – і знайдете, стукайте – відчинять вам» (Матвія 7:7).

Організатори цього важливого видання звертаються до свідомих людей, яким не байдужа доля людей із порушення зору: не стійте осторонь даної проблеми , а активно включайтеся у волонтерський рух «Заплющ очі. Дивись Серцем» та інші громадські організації вашого міста. Адже попереду нас чекає важлива робота: є ідеї відносно видання діткам, які незрячі чи мають послаблений зір, сучасних українських казок, історії в замальовках та малюнках тощо.

Тож допоможемо юним читачам із порушенням зору завдяки відповідному проекту долати життєві негаразди, бути повноправними громадянами суспільства, жити за Божими законами, знаходити в цьому радість життя.

   Спікери:

  1. Поліщук Петро Степанович

Керівник  відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області

  1. Отець Евген Остапенко .

Декан УГКЦ в м.Рівному.

  1. Фалко Євгенія Василівна.

Директор  Комунального закладу  „Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради.

  1. Грицак Тамара Юріївна

Керівник ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЛА – САДОК КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ №35 ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

  1. Асєєва Ніна Іванівна.

Психолог, член ради відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області.


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар