Головна » Новини » Погода таки зіпсується… Прогнози синоптиків

Погода таки зіпсується… Прогнози синоптиків

До наступного понеділка над Україною пануватиме грозовий циклон, якому допомагатиме “побратим” із західної Європи.

Протягом найближчих п’яти днів погода в Україні остаточно зіпсується. Грозові дощі та хмари пануватимуть над всією територією країни, а температура повітря знизиться на кілька градусів. У нічний час можливі перепади температур на 10-12°С. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Два циклони, один з яких трохи менше, знаходиться над Україною, а більший і потужніший – над Європою, “змусили” синоптиків переглянути прогноз погоди.

У четвер, 12 липня, грози накриють більшу частину України – від заходу через центр і на північний схід країни. У західних регіонах буде прохолодніше, ніж на решті території країни. У деяких регіонах центральної України і в південних регіонах України буде сухо і жарко, місцями повітря прогріється до +34°С.

Автор: ukr.segodnya.ua
Погода на 12 липня
Погода на 12 липня

У п’ятницю, 13 липня, дощі і грози знову підуть в наступ на південь і схід країни, цього разу дійдуть до Сумської, Харківської, Дніпропетровської областей, Одеси, Миколаєва, Херсона та Криму. Але помітного похолодання не передбачається. На Донбасі, в Харківській області та в Криму без опадів. Температура повітря буде, як і раніше, високою.

Автор: ukr.segodnya.ua
Погода на 13 липня
Погода на 13 липня

Уже в суботу, 14 липня, над Україною буде два грозових фронти. Дощі з грозами при високій температурі повітря прогнозують по всій Україні без винятку.

Автор: ukr.segodnya.ua
Погода на 14 липня
Погода на 14 липня

У неділю, 15 липня, погода буде схожа з суботньою. Але температура повітря почне знижуватися. Із західних до центральних і північних областей прийде похолодання на 3-4°С вдень, а вночі перепади температури становитимуть 10-12°С.

Автор: ukr.segodnya.ua
Погода на 15 липня
Погода на 15 липня

У понеділок, 16 липня, погода буде схожа з попереднім днем. По всій території України прогнозують грозові дощі. Похолодання на 3-4°С прийде і на південно-східні території України.

Автор: ukr.segodnya.ua
 Погода на 16 липня
Погода на 16 липня

12 липня, в більшості областей України очікуються грози. Вдень на Прикарпатті та Закарпатті місцями сильні дощі.

Пише  Новини на Gazeta.ua


Актуально

У Рівному можливо скоро з’явиться новий сучасний спортивний майданчик

Реконструювати старий волейбольний майданчик по вул.Фабричній, 5А на новий, волейбольно-баскетбольний для командних видів спорту, облаштувати …

Залишити коментар