Головна » Новини » Економіка » Під Києвом може з’явитися третій міжнародний аеропорт

Під Києвом може з’явитися третій міжнародний аеропорт

У Мінінфраструктури обговорили перспективи розвитку авіації в Україні.

Приблизна вартість створення аеропорту складе €52 млн.© Центр транспортних стратегій

Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс звернувся до Кабміну з проханням відкрити пункт пропуску через кордон на аеродромі, що дозволить підприємству створити міжнародний аеропорт. Про це повідомив директор комплексу Сергій Кандауров, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, наявність автотраси, залізниці та аеродрому робить цей вузол дуже перспективним для перевалки вантажу і так далі.

“Технічні характеристики нашої злітно-посадкової смуги дозволяють приймати літаки “Боїнг”. Кожен рік з Білоцерківського району за кордон літає понад 218 тис. осіб в один бік, стільки ж в інший. Один [щоденний – ред. ] рейс Боїнг 737 – це 120 тис. пасажирів в рік і 1000 тонн вантажу. Сподіваємося, проект буде рухатися в найближчі рік-два”, – зазначив директор білоцерківського аеродрому. Приблизна вартість створення аеропорту складе €52 млн.

КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” створено в 2000 році на базі Білоцерківського авіаремонтного заводу” та військового аеродрому Міністерства оборони України. Підприємство розташоване на відстані 80 км від Києва. В авіаційний комплекс входить аеродром, промислова площадка, два ангари та промислові приміщення.

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив проект будівництва електрички в аеропорт “Бориспіль”. Проект розрахований на 13,5 місяця, із загальною вартістю 583,238 млн грн.


Актуально

Рівненщина закарбувала свої символи у мандрівній книзі

Вихованці Палацу дітей та молоді розмалювали дві сторінки мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей». Вони зобразили …

Залишити коментар