Головна » Новини » Здоров'я » Мастифи проти безпритульних. Рівне за крок від кривавої трагедії

Мастифи проти безпритульних. Рівне за крок від кривавої трагедії

Нового керівника стерилізаційного центру КАТП 1728 Наталію Ющук за тиждень після призначення “кинули під танк”. У цьому впевнені зоозахисники Рівного, яких шокувала інформація про те, що до СЦ мають перевести собак із розплідника Бойка.

Як повідомила керівник СЦ Наталія Ющук, насправді, її попередили про те, що сьогодні 9 липня мають привезти до стерилізаційного центру декілька собак породи мастиф із розплідника, що знаходиться на території колишнього радіозаводу. Саме таким є припис виконавчої служби. А зважаючи на те, що центр є комунальним, тобто у власності міста – саме він і має прийняти собак з розплідника.

Чи є для цього умови у центрі виконавча служба не переймається. Кажуть, згідно із рішенням місто має прийняти собак.

Натомість у самому стерилізаційному центрі занепокоєні ситуацією, що виникла. Адже сам центр досі не є притулком, бо не має відповідної інфраструктури. Більше того його керівник застерігає, що наявні вольєри можуть не втримати нових мешканців, і ті, опинившись на території центру чи на волі, можуть повестися агресивно щодо інших тварин центру та його працівників.

Зоозахисники натомість кажуть,  вже зараз  є інформація про те, що створюється петиція на сайті міського голови щодо того, аби через критичну ситуацію вимагати гуманного усипляння тварин. Можливо це змусить власника розплідника Юрія Бойка, вирішити ситуацію не кривавим методом.

Подейкують, що переведення породних собак з розплідника до комунальної власності, допоможе владі вбити одразу двох зайців. Мастифи перегризуть більшість безпритульних, а ставши власністю міста воно зможе їх продати навіть за мінімальною  ціною та заробити гроші. Адже вартість одного собаки вимірюється не в одній тисячі… не гривень.

Нагадаємо, за різними даними у розпліднику знаходиться від 20 до 300 собак.

Прибрати притулок з території заводу вимагають мешканці навколишніх будинків, яким перешкоджає гавкіт та шум.

 

фото Рівне вечірнє

Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар