Головна » Новини » Український студент отримав півмільйона на розробку стабілізатора напруги

Український студент отримав півмільйона на розробку стабілізатора напруги

Студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету Михайло Хімченкоотримав 500 тисяч гривень в рамках стипендіальної програми CIG R&D LAB 2017-2018 університету і Chernovetskyi Investment Group на створення і масове виробництво інверторного стабілізатора напруги.

Про це повідомляє AIN.UA.

Зазначається, що розробка вирішує проблему перепаду електричної напруги і нестабільного електроживлення і створена, в першу чергу, для захисту газових котлів.

Студент працював над стабілізатором напруги протягом десяти місяців спільно з батьком Юрієм і науковим керівником, викладачем університету Ігорем Бліновим.

За підрахунками авторів проекту, кількість газових котлів з електричним управлінням в українських будинках становить близько 7,5 млн.

Вони відзначають, що проблема захисту цього чутливого до перепадів напруги обладнання є досить гострою. Творці пристрою будуть пропонувати продукт на українському ринку за 4000 гривень.

Вони підкреслюють, що за своїми технічними характеристиками і якістю він не поступається дорогим європейським аналогам.

Додамо, CIG R&D LAB – освітня стипендіальна програма, спрямована на допомогу учасникам у створенні інноваційних розробок. У 2017-18 навчальних роах пройшов пілотний проект програми, а на наступний вже запланована нова.


Актуально

Рівненщина закарбувала свої символи у мандрівній книзі

Вихованці Палацу дітей та молоді розмалювали дві сторінки мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей». Вони зобразили …

Залишити коментар