Головна » Новини » На Рівненщині діяв нелегальний цех із обробки бурштину

На Рівненщині діяв нелегальний цех із обробки бурштину

На Рівненщині ліквідовано діяльність підпільного цеху з обробки бурштину та вилучено дорогоцінне каміння, орієнтовною вартістю майже 2,3 мільйони гривень.

Так, у результаті проведених спільних заходів працівників органів прокуратури області, Управління Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України викрито та припинено діяльність підпільного цеху з оброблення бурштину, який функціонував у підсобному приміщенні домоволодіння жителя Дубровицького району.

Загалом у ході проведених 12 обшуків за місцем проживання 4 мешканців цього району виявлено та вилучено майже 50 кг обробленого та необробленого бурштину різних фракцій, орієнтовна вартість якого становить майже 2,3 млн грн, а також знаряддя для оброблення та видобутку «сонячного» каміння.

Зазначені слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 198 (придбання або збут майна, здобутого завідомо злочинним шляхом) та 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура Рівненської області. На даний час тривають слідчі дії щодо документування протиправної діяльності осіб, пов’язаної із незаконними операціями із бурштином.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар