Головна » Новини » Пішов ловити рибу і знайшов снаряд

Пішов ловити рибу і знайшов снаряд

Вчора, п’ятого липня, під час ловлі риби під мостом, який розташований на міжнародній трасі сполученням Київ-Чоп у селищі Гоща по вулиці Рівненська, чоловік помітив невідомий предмет. На місце знахідки рибалка викликав рятувальників Головного управління ДСНС в Рівненській області.  Прибувши на місце, працівники Служби порятунку встановили, що знахідка являється артилерійським снарядом 76 мм. часів Другої світової війни.

Сьогодні, шостого липня, піротехніки завантажили даний снаряд у спеціально облаштований піротехнічний транспортний засіб та доправили його спеціальне місце. Саме тут піротехніки знешкодили вибухонебезпечний предмет шляхом підриву.

Рятувальники області звертаються до усіх громадян з проханням одразу повідомляти про знахідки вибухонебезпечний предметів за номером “101”.  Ні в якому разі предмет з місця рухати не можна, тим паче намагатися самотужки його знешкодити.


Актуально

У Рівному можливо скоро з’явиться новий сучасний спортивний майданчик

Реконструювати старий волейбольний майданчик по вул.Фабричній, 5А на новий, волейбольно-баскетбольний для командних видів спорту, облаштувати …

Залишити коментар