Головна » Новини » Здоров'я » За опір та насилля до поліції попав за грати мешканець Дубенщини

За опір та насилля до поліції попав за грати мешканець Дубенщини

Жителя Дубенщини, який вчинив опір та насильницькі дії щодо поліцейського, взято під варту без права внесення застави

Дубенська місцева прокуратура займає принципову позицію щодо осіб, які вчиняють опір та насильство щодо працівників правоохоронних органів з метою перешкодити останнім виконувати свої службові обов’язки.

Так, за наполегливої позиції прокурорів суд 03.07.2018 застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до жителя с. Стовпець Дубенського району, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні опору та насильства щодо працівника поліції у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (кримінальні правопорушення, що передбачені ст.ст.342, 345 КК України).

Як вже повідомлялося, 32-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив 01.07.2018 активні протиправні дії щодо працівника поліції, який прибув за викликом на місце виникнення конфлікту між односельцями, поранивши його вилами. Поліцейський нині госпіталізований з колотими пораненнями в області грудної клітки та із струсом головного мозку.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснює Дубенська місцева прокуратура.

Відповідно до санкцій статей КК України зловмиснику загрожує відповідальність у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури

Рівненської області


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар