Головна » На експорт » Новини Події » Рівненська збірна виборола 14 призових місць на Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

Рівненська збірна виборола 14 призових місць на Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

                      фото із сайту РОДА

У місті Бахмут, що на Донеччині,  з 28 по 30 червня проходили змагання із легкої атлетики серед спортсменів із інвалідністю.

На Кубок України з’їхалися легкоатлети із 23 областей України та Києва з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку 

Спортсмени змагалися в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

Збірну команду Рівненської області представляли 8 спортсменів, які вибороли призові місця у таких номінаціях:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – В’ячеслав Хільчишин  (учасник АТО), клас F – 46, тренер Фесовець О.М.

Біг на 400 м

І місце – Наталія Августін, клас T  35, тренер Коваленко В.С.

Спортсмени з вадами зору

Біг на 200 м

І місце – Валентин Бондарчук, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 800 м

І місце – Сергій Левчик, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання спису

І місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Стрибки у довжину

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

ІІ місце – Микола Ткачук, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг на 100 м

ІІ місце – Валентин Бондарчук, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІ місце – Сергій Левчик, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання диску

ІІІ місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІІ місце – Микола Ткачук, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки у довжину

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В. – виконала норматив Майстра спорту України.

Біг на 200 м

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІІ місце – Оксана Холод, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

Повідомляє офіційний веб-сайт РОДА


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар