Головна » Новини » Економіка » Місцеві громади Рівненщини отримали майже 2 мільярди гривень податкових платежів

Місцеві громади Рівненщини отримали майже 2 мільярди гривень податкових платежів

За підсумками першого півріччя 2018 року місцеві бюджети Рівненщини поповнили на 1 мільярд 971 мільйон гривень податкових платежів. Обсяги цих надходжень зросли до відповідного періоду  минулого року  на 24 відсотки, що на 382 мільйони гривень більше, ніж торік.

Забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих податків та зборів, які наповнюють місцеві скарбниці краю. Зокрема, з доходів жителів Рівненщини, які працюють надійшло 1,4 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб. Наступною складовою наповнення бюджетів територіальних громад став податок на майно, платежі від якого склали майже 199 мільйонів гривень. Передусім це плата за землю, яка досягла 168 мільйонів гривень, податок на нерухоме майно у сумі 29 мільйонів гривень і транспортний податок – 2 мільйони гривень.

Платники єдиного податку, до яких входять 4 групи підприємців, юридичні особи і сільгоспвиробники, додали до місцевих бюджетів 250 мільйонів гривень.

Четвертий елемент забезпечення фінансової стабільності місцевих громад – акцизний податок з роздрібного продажу досяг цифри у 61 мільйон гривень.

«Найважливішим внеском мешканців та бізнес-спільноти Рівненщини у добробут України є добровільна сплата податків у повному обсязі. Відкритість і прозорість у діяльності служби та створення комфортних умов для платників податків шляхом надання якісних послуг позитивно впливають на системність бюджетної політики», – констатував начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар