Головна » Новини » Від укусу шершня знову померла людина

Від укусу шершня знову померла людина

У Володимирецькому районі працівник місцевого лісгоспу пішов до лісу і знепритомнів.

“Ймовірно, його вкусила комаха. Насправді, яка – невідомо. Він лише зателефонував дружині і повідомив, що погано себе почуває, і, що, швидше за все, його щось вкусило за шию. Коли дружина знайшла чоловіка в лісі, він вже був в непритомному стані. Його вивозили з лісу та одночасно викликали швидку”, – повідомляє речниця Рівнелісу Світлана Горошко.

Лісника довезли до лікарні, але врятувати його не вдалося. Лікарі тиждень боролися за життя чоловіка, але він так і не опритомнів.  Спеціалісти підозрюють, що смерть була спричинена укусом шершня. Схожий випадок стався чотири роки тому у Володимирецькому районі: шершні напали на іншого лісника, який помер від укусу в голову.

Лікарі попереджають: укуси бджоли, оси чи шершня в голову та шию є смертельно небезпечними. При укусі цих комах потрібно негайно викликати швидку допомогу. Адже миттєво розвивається алергічна реакція, наслідки якої для когось можуть бути фатальними.

Джерело: сайт “Рівненська область онлайн”.


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар