Головна » Новини » Відтепер у Рівному вночі стане світліше

Відтепер у Рівному вночі стане світліше

У Рівному працівники комунального підприємства «Міськсвітло» здійснюють капітальний ремонт та реконструкцію мереж зовнішнього освітлення вулиць та пішохідних переходів.

Зовнішнє освітлення міста є важливою та невід`ємною складовою інженерно-транспортної інфраструктури міста. Правильно спроектоване освітлення площ і вулиць – це комфорт і безпека людей в темний час доби.

Головною функцією зовнішнього освітлення є забезпечення життєдіяльності міста в темний період доби, або в умовах недостатньої видимості, а також створення комфортних і безпечних умов для учасників дорожнього руху.

Зокрема, на сьогоднішній день, працівниками комунального підприємства «Міськсвітло» здійснено капітальний ремонт зовнішнього освітлення вулиць Драганчука, Макарова 2-4 та Дубенська 42-46.

Реконструкцію мереж освітлення із заміною сучасних (демірованих) програмованих ламп із великою кількістю економії електроенергії в залежності від погодних умов та пори доби здійснено по вулицях Соборна 277-279, проспект Миру, 233 та вулиці Транспортній.

Освітлення пішохідних переходів здійснено по вулиці Київській. Роботи щодо освітлення вулиць, пішохідних переходів продовжуються.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар