Головна » Новини » У Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться виставка присвячена місцевому футболу

У Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться виставка присвячена місцевому футболу

У вівторок, 3 липня, о 12:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки, присвяченої 100-річчю рівненського футболу.

“За вікову історію футбольна команда Рівного, що вперше розпочала своє сходження із єврейського спортивного клубу “Гасманея”, багато разів змінювала свою назву. Старожили пам`ятають “Погунь”, “Горинь”, “Колгоспник”, “Локомотив”, “Динамо”, “Авангард” і зрештою – “Верес”. Рівненські футболісти то неймовірно тішили своїх вболівальників перемогами, то розчаровували поразками і невдачами. Але завжди Рівне було містом, де у великій пошані був ФУТБОЛ”, – кажуть організатори.

На виставці представлені старі фото з історію футболу 1930-х років, які надали рівненські родини Молчановських, Лисенків, Калашніків.

Комплекси матеріалів, що розповідають про відомих футболістів надали ветерани спорту заслужений рефері Віталій Сигизмундович Марчук і футболіст Станіслав Кремньов. Унікальні спортивні нагороди відомого українського футболіста Сергія Долганського, який свою футбольну кар`єру починав турувати на рівненському стадіоні, надав його дядько Іван Долганський.

Звичайно, виставка розповідає і про сьогоднішній футбольний клуб “Верес” та його неймовірних червоно-чорних вболівальників. Це перша виставка про футбол у Рівненському музеї, яка може стати основою для майбутнього музею спортивної слави Рівного! Варто лише мріяти і щось для цього робити!

Повідомляє інформаційна служба НК «Верес».


Актуально

На Рівненщині занедбаний будинок культури перевтілять у сучасну школу

Будинок культури у Жобрині Рівненського району довгі роки не функціонував. Збудоване у 90-х роках приміщення …

Залишити коментар