Головна » Новини » У Рівному змагалися поліцейські охорони зі всієї країни

У Рівному змагалися поліцейські охорони зі всієї країни

У Рівному завершились всеукраїнські змагання з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв поліції охорони. Першість дводенного турніру вибороли рівненські поліцейські охорони, друге місце – Волинь, а третє – львів`яни.

У змаганнях взяли участь 56 професійних поліцейських охорони зі всієї України. Змагання з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв поліції охорони проводяться уже другий рік поспіль.

28 команд поліцейських охорони змагалися у двох номінаціях – командній та особистій. Першого дня правоохоронці вправлялися у класичній смузі екстремального маневрування, яку використовують в змаганнях «Кращий за професією». Перевіряли точність, технічне виконання вправ.

Другого дня – смуга контраварійного водіння, яку використовують у змаганнях з багатоборства тілоохоронців.

Зазначимо, що правилами передбачено, що за кожну збиту фішку водій отримує додаткові 5 секунд до свого часу, а за невиконання фігури потрапляє в кінець турнірної таблиці.

– Участь у змаганнях беруть безпосередньо діючі працівники поліції, які працюють в екіпажах нарядів поліції охорони. Тому ці змагання насамперед покликані перевірити їхній рівень і вдосконалити вміння, – зазначив начальник відділу професійного навчання та соціально-психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Департаменту поліції охорони підполковник поліції Юрій Ковбаса. – Переважна більшість – досвідчені водії, які працюють більше десяти років, є також і новачки.

Після напружених дводенних змагань на території Міжнародного аеропорту Рівне на плацу Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони відбулося урочисте нагородження переможців.

В особистій першості в номінації «Загальна смуга перешкод»:

– третє місце посів старший сержант поліції Дмитро Троць (УПО Волинь);

– друге місце – старший сержант поліції Микола Панчук (УПО Рівне);

– перше місце – старший сержант поліції Анатолій Музичко (УПО Рівне).

В особистій першості в номінації «Контраварійне водіння»:

– третє місце – старший сержант поліції Назарій Стефанюк (УПО Львів);

– друге – старший сержант поліції Анатолій Музичко (УПО Рівне);

– перше – капрал поліції Віталій Швалюк (Фізбезпека Київ).

За підсумком двох днів змагань між 28 командами поліції охорони було визначено переможців змагань з маневрування на службових автомобілях: третє місце посіла команда Управління поліції охорони у Львівській області, друге – УПО у Волинській області, а перше – УПО в Рівненській області.

Переможці отримали пам’ятні дипломи та медалі.

Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області.


Актуально

Сільські амбулаторії на Рівненщині: на будівельних майданчиках «кипить» робота

У Заборолі вже готують амбулаторію до меблювання. Приміщення зводять «з нуля», а розпочали роботи менше, …

Залишити коментар