Головна » Проекти » Persona Grata » Інна Білецька: “В політику я не збираюся”

Інна Білецька: “В політику я не збираюся”

На ТРК “Ритм” вийшов другий випуск програми “Persona Grata”. Цього разу “персоною” стала журналіст, продюсер “UA:Рівне” Інна Білецька. У неї ми дізналися про  сім’ю, відносини з сином, політику та “особисту кампанію”

(Ведуча)- Інна, що ви розумієте під поняттям “боротьба” та чи не вважаєте свою роботу боротьбою?

(Інна)-Цікаво так, що ви зі мною саме з цього питання починаєте розмову. Я не знаю, мені здається, що все наше життя боротьба. Залежно від того, як ми його сприймаємо в кожному окремому моменті. Напевно, моє все-таки боротьба. Часом мені здається, що я по-іншому не можу.

(В)- То, ви вважаєте себе борцем?

(І)- Напевно, це занадто голосно, як для мене.

(В)- Ваша позиція та пов’язана з політикою. Зокрема, ви зізнаєтеся, що любите розслідування. А чи не хотіли би ви спробувати себе в іншій ролі журналістики?

(І)- Дуже складне запитання. Дуже багато різного одразу в одному запитанні. Журналістське розслідування це не означає, що це політика. Це стосується різних сфер життєдіяльності суспільства. І це однозначно не обов’язково політика. Я не пов’язую себе з політикою жодним чином… Це надто брудно для мене…

(В)- А щодо боротьби із чиновниками. Чи не вважаєте ви дотичним це?

(І)- Я не борюся з чиновниками. Ну, як я можу боротися з чиновниками. Як з ким, як з класом? Я не борюся з ними. Я не відчуваю себе в силі чи в праві з кимось боротися. Я маю свою роботу, яку я роблю, яку я робила поки я займалася журналістикою. Зараз я займаюся трошки іншою справою: ми будуємо канал UA: Рівне, канал суспільного мовлення. І це вже не зовсім журналістка, тобто не лише журналістика. Якщо говорити про мою роботу як журналістки-розслідувачки. Це надто голосно називати мене журналісткою розслідувачкою. Я швидше новинарка, але якісь певні розслідування в мене були…

(В)- А щодо вашої, так званої, “особистої кампанії”. Зокрема, пости в фейсбуці з цитатами Інни Білецької. Чи можете детальніше про це розповісти?

(І)- Ви про ці жарти? Це моя особиста сторінка в фейсбуці. Цим жартам вже напевно років зо два. В жодному разі, це просто були жарти й не більше того. Це просто було смішно. В політику я не збираюся…

(В)- Як виглядає день Інни Білецької?

(І)- Насправді до грудня минулого року, коли я працювала спецкором на “Інтері” цей день виглядав по-одному, а зараз цей день має зовсім інший вигляд. Я прокидаюся дуже рано. Я ставлю будильник на 6:17. Я не люблю круглих цифр. Прокидаюся десь в 6:22, починаю злізати з ліжка. Я люблю довго пити каву. Я люблю тривалі ранкові ритуали. І вже до 7-ї , коли в нас починається ранкове шоу, тоді я вже цілком готова до того, щоб дивитися шоу не займатися чимось іншим. Готую сніданок дитині. Збираюся, їду на роботу . Зараз дуже рано приїжджаю на роботу, часом трошки дозволяю собі пізніше. І цей день, робочий день, закінчується о 8, 8:30 вечора. Потім я дома, з сім’єю. Я дуже домашня. У мене зараз в мене зовсім не має часу на часті прогулянки з друзями, на якісь виходи у ресторан, у кафе.

(В)- А щодо світських заходів Рівного?

(І)- Вони, насправді, ніколи не були мені цікаві

Більше дивіться у відео:https://www.youtube.com/watch?v=Hn2ozMhfajI&t=297s


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар