Головна » Новини » Жителя Рівненщини взяли під варту за вбивство односельця

Жителя Рівненщини взяли під варту за вбивство односельця

Жителя Рівненщини, який підозрюється в умисному вбивстві односельця, взяли під варту.

Нагадаємо, вбивство сталося у квітні 2018 року. Поблизу магазину було знайдено мертвим 42-річного місцевого жителя села Тріскині з наявними ознаками тілесних ушкоджень. Підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), обґрунтовано повідомлено 29-річному мешканцю с. Тріскині та його взято під варту.

Слідчі органу досудового розслідування за погодженням із Сарненською місцевою прокуратурою звернулися у районний суд з клопотанням про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного. Проте суд 07.06.2018 відмовив у задоволенні вказаного клопотання та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Сарненська місцева прокуратура не погодилась із таким судовим рішенням та його оскаржила.

Апеляційним судом Рівненської області скаргу прокурора задоволено, а відтак скасовано рішення суду першої інстанції та ухвалено нове, яким застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

The Kyiv patrol police take oath on July 4, 2015.9

Актуально

На Поліссі будують багатофункціональний спорткомплекс

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий …

Залишити коментар