Головна » Новини » Економіка » Рівненщину відвідали Австрійські посли

Рівненщину відвідали Австрійські посли

Рівненщину відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер та Почесний консул в Західній Україні Маркіян Мальський.

З метою налагодження партнерських відносин дипломати зустрілися із головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та першим заступником голови облради Сергієм Свисталюком.

«Ми маємо на меті довідатися, які галузі є привабливі для австрійських інвесторів. Адже нещодавно дізналися, що на Рівненщині немає наших підприємств, які розвивають тут бізнес. Тож прагнемо отримати інформацію про позитивні моменти регіонального розвитку та з якими викликами ви зустрічаєтеся», – зазначила Герміне Поппелер.

Як  зауважив голова ОДА, Рівненська область активно розвивається та співпрацює, зокрема, у лісовому та сільському господарствах. А також є цікава з точки зору логістики, передусім, міжнародного автодорожнього сполучення та наявності працюючого аеропорту.

В свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол відзначила, що у австрійських сільгосппідприємств є зацікавленість у взаємовигідному розвитку аграрного сектору. Їх спеціалізація – виробництво сільськогосподарської техніки та вирощування свійських тварин.

Тож в подальшому сторони домовилися про співпрацю із залученням торгово-промислової палати та участю у заходах інвестиційного характеру.

Повідомляє прес-служба РОДА.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар