Головна » Новини » Економіка » В рамках 4 Українського муніципального форуму проходить день відкритого врядування

В рамках 4 Українського муніципального форуму проходить день відкритого врядування

В Києві продовжується ХІV Український муніципальний форум. Сьогодні – День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст. Другий день Форуму проводиться в рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)» , який з 2015 року впроваджує Федерація Канадських Муніципалітетів (ФКМ) спільно з Асоціацією міст України.
На Форум зібралося майже 400 учасників: голови громад-членів АМУ та представники органів місцевого самоврядування, народні депутати, представники парламенту, уряду, проектів міжнародної технічної допомоги, експертного середовища та партнерів Асоціації з Норвегії, Канади та Литви.
Відкрив засідання Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко.
Посол Канади в Україні Роман Ващук, зазначив, що   важливо переймати не тільки міжнародний досвід, зокрема, канадський, а звернути увагу на те, що і в Україні вже нарощений свій власний позитивний досвід, яким варто ділитися. Наприклад, успішно впроваджена Івано-Франківськом програма «тепле місто», яка вже реалізовується в інших українських муніципалітетах.
Головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд  наголосила на важливості співпраці Асоціації міст України та Федерації Канадських Муніципалітетів, в рамках якої були розроблені дієві інструменти для поширення демократії у місцевому самоврядуванні.
На форумі виступив і  народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.  За його словами зараз йдуть спроби просунути новий проект закону – про фінансовий контроль органів місцевого самоврядування,  та закликав міських голів об’єднуватися навколо Асоціації як захисника інтересів місцевого самоврядування.
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко оголосили проекти-переможці конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку:
  • Проект «Збільшення представництва жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні», Громадський рух «За гендерну рівність», м. Дніпро
  • Проект «Житомир – місто рівних можливостей», Житомирська обласна молодіжна організація ГО «Паритет», м. Житомир
  • Проект «SheEmpovers – розширення можливостей жінок в економічному житті міста Івано-Франківськ», ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» м. Івано-Франківськ
  • Проект «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток – запорука успішного розвитку міста!», ГО «Центр жіночі перспективи», м. Львів
  • Проект «Гендерні стереотипи і ІТ: будуємо майбутнє з жінками підприємцями», ГО «ІТ Хауз», м. Тернопіль
  • Проект «Гендерний паспорт м. Харкова», ГО «ЛІНК», м. Харків
  • Проект «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: Ідеї та практики», Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області, м. Хорол, Полтавська область

Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар