Головна » Новини » Економіка » Рівнян закликають сплатити податки до 27 червня

Рівнян закликають сплатити податки до 27 червня

У зв’язку зі зміною бюджетних рахунків ГУ ДФС у Рівненській області  просить  громадян сплатити земельний податок та податок на нерухоме майно до 27 червня.

Із 1 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки. Тож громадянам, котрі отримали від органів ДФС повідомлення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухомість і транспортного податку, варто врахувати, що у вихідні дні 28 червня – 1 липня зарахування сплачених сум не здійснюватиметься.

Оскільки з 2 липня банківські операції проводитимуться згідно нових бюджетних рахунків, ГУ ДФС у Рівненській області рекомендує платникам земельного, транспортного податків та податку на нерухомість виконати податкові зобов’язання до 27 червня 2018 року.

Фахівці ДФС підготували повідомлення про нараховані суми майнових податків більшості платників. У цих документах вказано реквізити, на які потрібно перераховувати кошти.

Щоб уникнути бюджетних втрат, помилок при зарахуванні та виникнення податкових боргів, ГУ ДФС у Рівненській області просить волинян сплатити нараховані суми майнових податків  до 27 червня. У разі перерахування вказаних у податкових повідомленнях сум пізніше, треба обов’язково уточнити нові реквізити бюджетних рахунків.

Нагадаємо, що повний перелік бюджетних рахунків розміщено на суб сайті територіальних органів ДФС у Рівненській  області.

За матеріалами ГУ ДФС у Рівненській області.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар