Головна » Новини » Культура » На рівненському телебаченні з’явилася “Персона Ґрата” (ФОТО)

На рівненському телебаченні з’явилася “Персона Ґрата” (ФОТО)

«Персона Ґрата» – ексклюзивні інтерв’ю відомих рівнян

ТРК «Ритм» запускає в ефір нову програму власного виробництва – «Persona Grata», учасниками якої є відомі  жителі  Рівного.

«Невідоме про відомих» –  саме такий сингл ми використовуємо  для нашої програми. Тобто, мета проекту – доносити нову, свіжу, цікаву інформацію про успішних рівнян за допомогою інтерв’ю» – розповідає автор та ведуча проекту Анастасія Фещук.

Першою «персоною» став журналіст, депутат міської ради Олександр Курсик. У нього ми дізналися про сім’ю, мрії та політичні загрози.

«Ми хочемо показати рівненських «Персон Грата» з іншої сторони: особистої, сімейної. Та відповісти на ті запитання, які цікавлять наших глядачів. Для цього ми запустили сторінку в Instagram (@personochka.grata). Сюди, перед кожною наступною програмою будуть виставлятися дитячі фото героя. Далі, ви маєте відгадати, хто це саме. Ще більше інформації можна дізнатись на сторінці Facebook  та сайті ТРК «Ритм», де буде транслюватися ще й текстова форма інтерв’ю.

Прем’єра програми відбудеться 17 червня, в неділю  о 10:00 та о 20:00.

Також відео-версію програми можна переглянути на ютуб-каналі –  «ТРК Ритм»

Приєднуйтесь до теплої атмосфери ТРК «Ритму» та створюйте власну стратегію успіху!


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар