Головна » Новини » Економіка » Нову амбулаторію відкрили у рівненській лікарні №2 (ФОТО)

Нову амбулаторію відкрили у рівненській лікарні №2 (ФОТО)

13 червня у Рівному за адресою Олександра Олеся, 13 урочисто відкрили амбулаторію комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” Рівненської міської ради під номером 5.

На відкриття при йшли міський голова Володимир Хомко, заступник міського голови Галина Кульчинська та начальник управління охорони здоров’я міста Віктор Іськів.

Огляд палат розпочали із урочистого розрізання стрічки, а далі лікарі провели екскурсію, демонструючи оснащення та сучасні прилади в палатах.

За словами медичного персоналу, у амбулаторії працюватимуть 5 лікарів і 5 медсестр, кожен лікар буде закріплений за окремою палатою.

Володимир Хомко пригадав, що цю лікарню свого часу будували залізничники. Медперсонал запевнив, що працівники залізниці матимуть змогу заключати декларацію із лікарями цього відділення на знак подяки за їхню працю.

Палати нової амбулаторії оснащені сучасними приладами і готові почати працювати вже із понеділка. Єдиною вагомою проблемою, за словами лікарів і медсестр, залишається громадський транспорт. Найчастіше тут ходить 66, 49 та 70 маршрутки, але з великими перервами.

Загалом на створення амбулаторії пішов 1 млн. 200 тис. гривень з урахуванням меблів та сучасного обладнання, стверджує начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів. За словами пана Віктора, пацієнти вже почали підписувати із лікарями декларації у ПМСД «Ювілейний».

Нагадаймо, що станом на квітень місяць лише 10% мешканців міста обрали собі сімейних лікарів та уклали з ними контракти.  На даний час декларації підписали близько 62 тис. громадян, тобто більше 25% жителів міста і цей процес триває, каже Віктор Іськів

Після огляду амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Володимир Хомко відвідав неврологічне відділення, де ще триває ремонт. Головний лікар відділення, Олександр Шегера, провів міського голову по майбутніх палатах, де будуть проходити реабілітацію онкохворі та окреслив план всього відділення, яке, за його словами, є явищем унікальним та сучасним для нашого міста.

Наприкінці міський голова побажав працівникам плідної роботи, натякнув на утеплення і ремонт інших відділень, а також запевнив, що із достатнім фінансуванням медицина у місті Рівному не стоятиме на місті.

 

Дарина АНТОНЮК


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар