Головна » Новини » Економіка » Рівнянам, які планують перейти на спрощену систему оподаткування, необхідно подати заяву до 15 червня

Рівнянам, які планують перейти на спрощену систему оподаткування, необхідно подати заяву до 15 червня

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, на сьогодні в обласному центрі спрощену систему оподаткування обрав 9631 суб’єкт господарювання – фізичні особи. Така кількість платників єдиного податку становить 79 відсотків в загальній кількості зареєстрованих підприємців.

Для тих рівнян, які планують працювати з липня поточного року на єдиному податку, податківці нагадують, що відповідно до Податкового кодексу України перехід на спрощену систему оподаткування  суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється шляхом подання відповідної заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Граничним терміном подання заяви для  переходу на спрощену систему оподаткування з IІI кварталу 2018 року є 15 червня 2018 року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Читайте також:  ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР на червень 2018 року

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на таку систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені для відповідних груп платників єдиного податку (п.291.4 ст.291 Кодексу).


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар