Головна » Новини » Економіка » Пільговикам Рівненщини перерахують кошти за пільговий проїзд у транспорті

Пільговикам Рівненщини перерахують кошти за пільговий проїзд у транспорті

У березні Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити монетизацію пільг на проїзд усіма видами громадського транспорту, пише портал Слово і Діло. Таким чином, натуральні пільги будуть замінені грошовими компенсаціями. Розмір щомісячної виплати визначиться шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок.

За словами віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, монетизація буде дуже вигідною для пільговиків. «Адже отримавши «живі» гроші на руки, пільговики зможуть користуватися тими видами транспорту (наприклад, маршрутними таксі), які зараз не забезпечують їм пільговий проїзд. Або взагалі витратити ці гроші на інші потреби, наприклад, якщо пільговик проживає в селі й транспортом практично не користується», – розповів він.

Кабмін запровадив монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування. Про систему компенсації коштів розповіли експерти.15 березня 2018, 16:40

Рішення про монетизацію пільг ухвлюватиме місцева влада. Якщо вони не ухвалять рішення про надання пільг у грошовій формі, то пільги продовжать надаватися в безготівковому вигляді. «Слово і Діло» розбиралось, якими в регіонах будуть розміри щомісячної готівкової виплати.

Більше за всіх отримуватимуть пільговики Львівської області – 135 гривень. Із 30 передбачених поїздок – по 7 на трамваї та тролейбусі й по 8 на автобусах міського та приміського сполучення.

Жителям Харківської області виділятимуть по 130 гривень на місяць. Для них передбачені по 5 поїздок на трамваї, тролейбусі та автобусах міського сполучення, 7 – на метро й 8 на автобусі приміського сполучення.

Трохи менше – по 129,90 гривні – виділятимуть пільговикам Київської області (по 11 поїздок на тролейбусі та автобусах міського сполучення й 8 поїздок на автобусах приміського сполучення).

Найменше планують компенсувати пільговикам Черкаської та Івано-Франківської областей – по 60 гривень на місяць. Для жителів цих областей передбачені по 11 поїздок на тролейбусі та автобусах міського сполучення й по 8 поїздок на автобусах приміського значення.

Детальніше – на інфографіці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)


Актуально

Як на Рівненщині дрифтували на вантажівці

Відео того, як чоловік розважається на своєму авто опулікувала спільнота troe_rivne в Instagram.  

Залишити коментар