Головна » Новини » Кримінал » Патрульний, за збування державної інформації понесе відповідальність

Патрульний, за збування державної інформації понесе відповідальність

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури працівниками Поліського управління кіберполіції ДКП Національної поліції України та Рівненського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції в Харківській області, який, використовуючи своє службове становище, незаконно збував за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом.

В ході досудового розслідування здобули беззаперечні докази того, що поліцейський, маючи доступ до інформації з обмеженим доступом, яка оброблялась та зберігалась на автоматизованих системах МВС України, незаконно збував її стороннім особам за грошову винагороду, що призводило до її витоку.

Дане кримінальне правопорушення виявили завдяки пильності рівненських правоохоронців під час моніторингу мережі Інтернет на спеціалізованих форумах у м. Рівне, на яких було розміщено пропозицію особи збувати за матеріальну винагороду відомості, що перебувають у володінні та розпорядженні органів державної влади.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт стосовно працівника поліції за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, що передбачені ч.2 ст.362, ч.3 ст.362, ч.1 ст.368 КК України (несанкціоноване копіювання інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, що призвело до її витоку, вчинене особою, яка має право доступу до такої інформації, та одержання службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданого їй службового становища) скеровано для розгляду по суті до Рівненського міського суду.

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар