Головна » Новини » “Верес” не може визначитись з кандидатурою головного тренера клубу

“Верес” не може визначитись з кандидатурою головного тренера клубу

Спортивний департамент футбольної команди рівненського «Вереса» провів ряд переговорів зі спеціалістами, які розглядались, як кандидатури на посаду головного тренера. Були проведені переговори з екс-наставником червоно-чорних Юрієм Віртом, тренерами Юрієм Бакаловим, Сергієм Ковальцем та Олегом Федорчуком.

На жаль, керівництво клубу не дійшли згоди з Юрієм Віртом та Олегом Федорчуком. Однак Сергій Ковалець та Юрій Бакалов зацікавились пропозицією рівненського клубу. Обидва тренери – фахівці високо класу, мають хорошу репутацію та здатні створити боєздатний колектив і виконувати поставлені завдання.

Відтак керівництво Народного клубу вирішило звернутися до уболівальників та членів Народного клубу «Верес» й пропонує проголосувати за когось із двох кандидатур.

Проголосувати можна на головній сторінці сайту – veres.club, або на офіційній сторінці Народного Клубу у Facebook – facebook.com/veres.club.

Сергій КОВАЛЕЦЬ – народився 5 вересня 1968 року у с. Чехове, АР Крим. Вихованець ДЮСШ м. Красилів (Хмельницька область). Виступав за столичне “Динамо”, “Дніпро”, “Чорноморець”, інші українські клуби, а також – “Твенте” (Нідерланди).

У якості тренера працював у “Металісті”, “Олександрії”, “Оболоні”, “Тракаї” (Литва) і “Татрані” (Словаччина), очолював збірну України U21.

Юрій БАКАЛОВ – народився 16 січня 1966 у Києві. Вихованець київського футболу. Виступав за запорізькі “Торпедо” і “Металург”, кременчуцький “Кремінь” і черкаський “Дніпро”. Упродовж двох років (1995-1996) провів 65 матчів за рівненський “Верес” (забив 6 голів).

У якості головного тренера працював зі столичним “Арсеналом”, “Славутичем” та грузинським “Зугдіді”.

Повідомляє інформаційна служба НК “Верес” (Рівне).


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар