Головна » Новини » “Верес” не може визначитись з кандидатурою головного тренера клубу

“Верес” не може визначитись з кандидатурою головного тренера клубу

Спортивний департамент футбольної команди рівненського «Вереса» провів ряд переговорів зі спеціалістами, які розглядались, як кандидатури на посаду головного тренера. Були проведені переговори з екс-наставником червоно-чорних Юрієм Віртом, тренерами Юрієм Бакаловим, Сергієм Ковальцем та Олегом Федорчуком.

На жаль, керівництво клубу не дійшли згоди з Юрієм Віртом та Олегом Федорчуком. Однак Сергій Ковалець та Юрій Бакалов зацікавились пропозицією рівненського клубу. Обидва тренери – фахівці високо класу, мають хорошу репутацію та здатні створити боєздатний колектив і виконувати поставлені завдання.

Відтак керівництво Народного клубу вирішило звернутися до уболівальників та членів Народного клубу «Верес» й пропонує проголосувати за когось із двох кандидатур.

Проголосувати можна на головній сторінці сайту – veres.club, або на офіційній сторінці Народного Клубу у Facebook – facebook.com/veres.club.

Сергій КОВАЛЕЦЬ – народився 5 вересня 1968 року у с. Чехове, АР Крим. Вихованець ДЮСШ м. Красилів (Хмельницька область). Виступав за столичне “Динамо”, “Дніпро”, “Чорноморець”, інші українські клуби, а також – “Твенте” (Нідерланди).

У якості тренера працював у “Металісті”, “Олександрії”, “Оболоні”, “Тракаї” (Литва) і “Татрані” (Словаччина), очолював збірну України U21.

Юрій БАКАЛОВ – народився 16 січня 1966 у Києві. Вихованець київського футболу. Виступав за запорізькі “Торпедо” і “Металург”, кременчуцький “Кремінь” і черкаський “Дніпро”. Упродовж двох років (1995-1996) провів 65 матчів за рівненський “Верес” (забив 6 голів).

У якості головного тренера працював зі столичним “Арсеналом”, “Славутичем” та грузинським “Зугдіді”.

Повідомляє інформаційна служба НК “Верес” (Рівне).


Актуально

Де на Рівненщині будуть тренуватися легкоатлети

17 жовтня на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики під головуванням Алли Черній члени …

Залишити коментар