Головна » Новини » Благодійність » Софійка Рет після операції прийшла в діагностичний подякувати благодійникам та лікарям (ФОТО)

Софійка Рет після операції прийшла в діагностичний подякувати благодійникам та лікарям (ФОТО)

Знайомтесь, це маленька Софійка Реут. Вона завітала сьогодні до нас у Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука в гості разом з батьками, щоб сказати – все буде добре! Бо й справді все буде добре, завдяки зусиллям і доброті багатьох людей. Ми з Софійкою дуже дякуємо їм!

Софійка родом із села Деражне Костопільського району Рівненської області. Народилась здоровою дитиною, але якось лікар-педіатр почув шум в серці та направив дівчинку на ультразвукове дослідження серця. Лікар з ультразвукової діагностики виявив відкриту артеріальну протоку (з’єднання між аортою та легеневою артерією, що закривається на протязі двох-трьох тижнів після народження) та направив дитину на консультацію до кардіохірурга. Добре, що в Рівному працює філія ДУ «Інститут серця МОЗ України», а столичні кардіологи регулярно проводять прийом маленьких пацієнтів на базі РОКЛДЦ ім. В. Поліщука. На таку консультацію звернулися і батьки Софійки. Лікар-кардіохірург підтвердив наявність цієї вади та наголосив на необхідності її усунення найближчим часом. Треба було поспішати, оскільки оптимальний термін втручання при таких вадах з 2 до 5 років життя, а Софійці уже виповнилось 7. Тато Софійки звернувся за допомогою у Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненська обласна рада, адже необхідний для операції пристрій (оклюдер для закриття артеріальної протоки) дуже дороговартісний. Завдяки голові Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голові Рівненської облради Alexandr Danilchuk, начальнику управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрію Осіпчуку, генеральному директору ДУ «Інститут серця МОЗ України» Borys Todurov необхідні кошти знайшли і пристрій придбали. Три тижні тому Софійці успішно провели операцію – ендоваскулярне закриття відкритої аортальної протоки в ДУ «Інститут серця МОЗ України».

Сьогодні Софійка прийшла до нас здорова і усміхнена. Ваду серця повністю усунули. Дівчинка може жити повноцінним життям без обмежень. Задоволені отриманим результатом лікарі та батьки Софійки.

Робіть добро!

Роман ШУСТИК


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар