Головна » Новини » Економіка » З рівненських підприємств-боржників стягнули 25,9 млн гривень на заробітну плату

З рівненських підприємств-боржників стягнули 25,9 млн гривень на заробітну плату

За 2 місяці  роботи виконавці Рівненської юстиції стягнули 13,6 млн гривень на користь більше тисячі працівників. Станом на сьогодні борг підприємств перед співробітниками становить 11,5 млн грн. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Серед найбільших боржників  визначено  ПАТ «Рівнеазот» із сумою боргу 3,5 млн грн, ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 5,7 мл грн, ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» – 1млн грн. Загалом станом на 1 червня в області нараховується сім підприємств-боржників.  Перелік підприємств, що не виплачують зарплати розміщений на сайті юстиції.

Начальник ГТУЮ Станіщук Микола Васильович у Рівненській області  розповідає, що найбільш поширеною причиною заборгованості підприємств – недбале ставлення керівництва. Також він закликає рівнян не боятись звертатись до послуг управління юстиції «Не потрібно зволікати на цим адже проблема є серйозною. Вимагайте розрахунку, подавайте у суди. Невиплата – це злочин»

Як і з боржниками, так і зі стягувачами фахівці Рівненської юстиції проводять роз’яснювальні роботи. Для цього розроблені путівники виконавчого провадження. В них викладено, що і як потрібно робити, аби реалізувати своє право на виконання судового рішення.

За словами Міністра Юстиції Павла Петренка, Рівненська область має одні з кращих результати роботи із боржниками. Стало відомо, що з початку 2018 року вже вдалося стягнути 25,9 млн гривень.

Міністерство юстиції зазначає, що скаргу на державного виконавця можна подати до начальника відділу, якому підпорядкований державний виконавець. Окрім мобільних груп мін’юст запустив також публічний електронний реєстр підприємств-боржників  із виплати зарплат  https://erb.minjust.gov.ua

Анастасія Фещук


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар