Головна » Новини » Економіка » У Рівному через жахливі дороги пікетували Облавтодор та обласну владу

У Рівному через жахливі дороги пікетували Облавтодор та обласну владу

Вирізані дороги у формі сердечок, кружечок і шестикутників. Водії пробивають колеса на українських дорогах та чому активісти прагнуть звільнення голови РівнеАвтодора.

У Рівному ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро сила» пікетували ДП «Рівненський облавтодор» та Рівненську обласну державну адміністрацію з вимогою негайно звільнити з посади директора облавтодору Володимира Квачука. Проте претендентів на його посаду, на думку керівника організації Руслана Левчика немає.

На мітингу були присутні усі, кому небайдужа дана тема, окрім головного героя події – Володимира Квачука. Він наразі знаходиться у Києві та повинен приїхати вже завтра.

Активісти кажуть, до прикладу,  дорогу Рівне-Сарни повинні були залатати ще 3 місяці тому. Куди поділися 16 тисяч гривень, на дороги області, не знають, але мова йде, про крадіжку грошей, а не про роботу.

  • Вони закидають ями, вирізають у формі сердечок, кружечок чи шестикутників, і називають це ремонтом, – обурюється Руслан Левчик.

Проте  заступник директора «Рівненського автодору» Олександр Гончарук, пояснює, що згідно інструкції так латати дорогу можна:

  • Вони використовують документацію, що стосується населених пунктів. У нас використовується інструкція, щодо доріг поза населеним пунктом і у вимогах написано, що мають бути прямі лінію, тобто допускаються і трикутники, і ромбики. Це вірно, щодо доріг в місті Рівному, а не поза ним.

ГО разом з небайдужими водіями звернулися із заявою в Рівненську облдержадміністрацію, аби усунути з посади Володимира Квачука, кажуть, якщо не відреагують, будуть перекривати трасу. Відповідь від ОДА чекатимуть до 10 днів.

Олександра Гуменюк


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар