Головна » Новини » У Дубно прощалися з героєм (ВІДЕО)

У Дубно прощалися з героєм (ВІДЕО)

З розвідки не повернувся. Дубенщина зазнала ще одну непоправну втрату:у районі Мар’янки загинув воїн-доброволець Іван Жуков (останні почесті Герою)

Дубенщина попрощалась з воїном Української добровольчої армії Іваном Жуковим. Побратим Жук, як його називали бойові товариші, у ніч з 23 на 24 травня не повернувся з розвідки, натрапивши на ворожу засідку у районі  населеного пункту Мар’янка на сході України. Деякий час його  тіло знаходилось у руках окупантів. І ось на другий свята Трійці Дубно віддало останні почесті Герою.

Не зважаючи на вихідний день, щоб провести в останній путь добровольця Івана Жукова, на центральний майдан міста прийшло чимало дубенчан та мешканців району. На очах багатьох – сльози. Від того, що продовжують гинути кращі сини України, від проникливих слів капелана, бойових побратимів Жука.

На війні він писав вірші. Вірші-сповіді. Про те, що відчував, щодня  наражаючи себе на небезпеку, про рідний край, про незбориме бажання перемогти ворога, щоб над Україною було мирне небо.

Траурна процесія, пройшовши центральною вулицею міста, продовжилась у Свято-Іллінському соборі, де священики дубенських церков відслужили панахиду за спочилого.

За темними окулярами бойові побратими Жука ховали скупі чоловічі сльози. Вони у цей день були небагатослівні.

 


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар