Головна » Новини » У Дубно прощалися з героєм (ВІДЕО)

У Дубно прощалися з героєм (ВІДЕО)

З розвідки не повернувся. Дубенщина зазнала ще одну непоправну втрату:у районі Мар’янки загинув воїн-доброволець Іван Жуков (останні почесті Герою)

Дубенщина попрощалась з воїном Української добровольчої армії Іваном Жуковим. Побратим Жук, як його називали бойові товариші, у ніч з 23 на 24 травня не повернувся з розвідки, натрапивши на ворожу засідку у районі  населеного пункту Мар’янка на сході України. Деякий час його  тіло знаходилось у руках окупантів. І ось на другий свята Трійці Дубно віддало останні почесті Герою.

Не зважаючи на вихідний день, щоб провести в останній путь добровольця Івана Жукова, на центральний майдан міста прийшло чимало дубенчан та мешканців району. На очах багатьох – сльози. Від того, що продовжують гинути кращі сини України, від проникливих слів капелана, бойових побратимів Жука.

На війні він писав вірші. Вірші-сповіді. Про те, що відчував, щодня  наражаючи себе на небезпеку, про рідний край, про незбориме бажання перемогти ворога, щоб над Україною було мирне небо.

Траурна процесія, пройшовши центральною вулицею міста, продовжилась у Свято-Іллінському соборі, де священики дубенських церков відслужили панахиду за спочилого.

За темними окулярами бойові побратими Жука ховали скупі чоловічі сльози. Вони у цей день були небагатослівні.

 


Актуально

Де на Рівненщині будуть тренуватися легкоатлети

17 жовтня на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики під головуванням Алли Черній члени …

Залишити коментар