Головна » Новини » У європейське Дубно завітали євро-байкери (ВІДЕО)

У європейське Дубно завітали євро-байкери (ВІДЕО)

«Нашестя»  байкерів у Дубні. Минулих вихідних місто зустріло учасників традиційного міжнародного мотофестивалю (романтики на колесах)

Минулої суботи наше місто зустріло учасників міжнародного мотофестивалю. Більше сотні байкерів з України, Польщі. Австрії та Білорусі  на деякий час «окупували» центральний майдан міста, продемонструвавши не лише акробатичні трюки на своїх байках, але й свою неповторну байкарську солідарність  і драйв. З найбільш яскравими особистостями встиг познайомитись  наш журналіст.

Ось такою дружною сім’єю байкери з різних країн, люди різних професій та уподобань подорожують дорогами Європи. А позаяк Дубно – це Європа, то і його щороку ці  романтики на колесах не минають. Тим більше, що у нашому місті теж є фанати байкерського руху. Для міського голови, який вітав на майдані байкерів з різних міст України, а також Австрії, Білорусі, близькими є і друзі з  польського міста-побратима Гіжицька.

Соціальний статус, а тим більше вік серед байкарів значення немає. Вони зізнаються, що байк для них – як друге життя, а дехто, вийшовши на пенсію, присвячує мотоциклетному способу життя, увесь вільний час.

Серед зосереджених чоловічих облич і параду байкарських шоломів незвичним дизайном вбрання виділяється ескорт з двох милих дівчат. Знайомимось. Виявляється красуні з дубенського коледжу культури та мистецтв на фестивалі виступають у ролі аніматорів.Дівчата вперше опинились серед байкарів і враження у них від цієї особливої категорії людей найприємніші.

Байкерська енергетика, без сумніву, передалась і усім глядачам, які цього дня були на центральному майдані міста. А для тих, хто втратив шанс побачити байкарське шоу на власні очі, частково компенсуємо цими кадрами.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар