Головна » Новини » Економіка » Користь молока

Користь молока

Щоденне вживання молока підвищує рівень кальцію і вітаміну D.

Тому в європейських школах діти щодня отримують стакан молока, але в українських – його не бачать навіть першокласники. Про це йде мова в соціальному експерименті

Експеримент проводили в Томашпільській середній школі у Вінницькій області. Там в їдальні був встановлений спеціальний молокомат. Весь клас, починаючи з лютого, пив по 180 грамів цього напою щодня.

Відзначається, що за станом на лютий рівень кальцію і вітаміну D був в нормі тільки в однієї дитини. У інших же рівень кальцію в крові був дуже низьким.

Після трьох місяців експерименту вітамін D не досяг ідеальних показників, але в середньому виріс на третину. У дітей також спостерігався здоровий рум’янець.

За словами громадської активістки Лариси Білозір, в Україні відповідно до постанови 2004 року, дітям необхідно вживати 18 грамів молока в день, хоча це дуже мало.

“Це нічого, а треба 180, і ми вже написали звернення до міністра АПК, щоб внесли зміни до постанови, тому що це ненормально”, – підкреслила вона.

Джерело

 


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар