Головна » Новини » Культура » Сьогодні у Рівному урочисто відкриють “Зеленку”

Сьогодні у Рівному урочисто відкриють “Зеленку”

3 червня о 15:30 у Рівному відбудеться відкриття оновленої літньої естради в парку імені Т.Шевченка. Над проектом сучасного публічного простору у місті працювала команда “Реноме – Євробуд” спільно з місцевою владою.

Станом на сьогоднішній день було замінено асфальтне покриття на бруківку, демонтовано кінооператорську, відбулася масштабна реконструкція сцени, заміна покрівлі, всередині приміщень встановлені сучасні санвузли та роздягальні для творчих колективів, розроблена комфортна зона глядацького сектору зі зручними лавками та смітниками, задля безпеки встановлені блискавкозахист та система сигналізації.

Інфраструктура “Зеленки” стала доступною і для маломобільних людей.

3 червня у день відкриття літньої естради на рівнян чекає старт фестивалю “Рівне. Літо. Музика”, виступи відомих творчих колективів міста, військового оркестру, а також флеш-моб, квест-ігри для усієї родини з подарунками та сюрпризами, розваги від аніматорів.

Також на території “Зеленки” діятиме фотозона.


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар