Головна » Новини » Економіка » Клевань звільняють від чужого медичного сміття! (ФОТО)

Клевань звільняють від чужого медичного сміття! (ФОТО)

Несанкціонований смітник ліквідовують у Клеванський ОТГ. Про це повідомив  заступник селищного голови Володмир Мокляк: 

До уваги жителів Клеванської ОТГ!!! Спільно з членами екологічної комісії та жителями селища здійснили контроль над процесом завантаження та часткової рекультивації території від медичного сміття. Було проведено повне навантаження сміттям вантажного автомобіля для подальшої його утилізації в м. Житомир.

Даний автомобіль у присутності членів комісії був затентований та підготовлений на ранок для відправлення (при відповідному супроводі власника сміття та необхідних документів).

Крім того на завтра буде додатково залучена спец.техніка і ще один вантажний автомобіль для остаточної рекультивації території та завантаження залишків сміття. Всі роботи проводилися за рахунок коштів приватного підприємця та власника сміття.

Нагадаємо, 25 травня 2018 р. небайдужі громадяни смт.Клевань дізналися про несанкціонований викид привізного сміття на території колишнього відділення сільгосптехніки (СГТ), що складалось переважно з медичних відходів, інструментів тощо. 27.05.2018 р. активні громадяни селища повідомили про це Національну поліцію, службу надзвичайних ситуацій МНС, Держспоживнагляд.


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар